Medya

Tamer Karadağlı yeni imajıyla hayranlarını şaşırttı!

İlk olarak 2002 yılında yayınlanmaya başlayan ‘Çocuklar Duymasın’ dizisi geçtiğimiz yıllarda tekrar yayınlanmaya başlamıştı. Bir kez daha final yapan dizinin babası Haluk karakterini canlandıran Tamer Karadağlı, beyazperdeye gelmeye hazırlanıyor. Oyuncunun yeni filmi için çekilmelere ekim ayında başlayacağı öğrenildi.

“BUNDAN UTANMIYORUM”

Bir aksiyon filmi ile hayranlarının karşısına çıkacak olan ünlü oyuncu, hem rolü ile hem de yeni imajıyla hayranlarını şaşırttı. Saç ve sakalarını uzatan 52 yaşındaki oyuncunun beyazlamış saç ve sakalı dikkat çekti. Karadağlı, bu durumla ilgili “Evet,doğru.. Saçım,sakalım beyaz. Bundan da utanmıyorum. Çünkü insanın saçının, sakalının beyazlaması utanılacak birşey değil.Her bir beyaz telin bir hikayesi var. Yaş almak güzeldir. Ben mutluyum kır saçımla,sakalımla.O yüzden bırakalım bu “yaşlanmışsın” muhabbetini…” açıklamasında bulunmuştu.

İşte Tamer Karadağlı’nın yeni imajı:

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu