Tamer Karadağlı yeni imajıyla hayranlarını şaşırttı!

Uzun yıllardır birçok kez ekrana gelen 'Çocuklar Duymasın' dizisinin başrol oyuncu Tamer Karadağlı, yeni projesi için saç ve sakallarını uzattı...

Takip Et:

İlk olarak 2002 yılında yayınlanmaya başlayan ‘Çocuklar Duymasın’ dizisi geçtiğimiz yıllarda tekrar yayınlanmaya başlamıştı. Bir kez daha final yapan dizinin babası Haluk karakterini canlandıran Tamer Karadağlı, beyazperdeye gelmeye hazırlanıyor. Oyuncunun yeni filmi için çekilmelere ekim ayında başlayacağı öğrenildi.

“BUNDAN UTANMIYORUM”

Bir aksiyon filmi ile hayranlarının karşısına çıkacak olan ünlü oyuncu, hem rolü ile hem de yeni imajıyla hayranlarını şaşırttı. Saç ve sakalarını uzatan 52 yaşındaki oyuncunun beyazlamış saç ve sakalı dikkat çekti. Karadağlı, bu durumla ilgili “Evet,doğru.. Saçım,sakalım beyaz. Bundan da utanmıyorum. Çünkü insanın saçının, sakalının beyazlaması utanılacak birşey değil.Her bir beyaz telin bir hikayesi var. Yaş almak güzeldir. Ben mutluyum kır saçımla,sakalımla.O yüzden bırakalım bu “yaşlanmışsın” muhabbetini…” açıklamasında bulunmuştu.

İşte Tamer Karadağlı’nın yeni imajı: