Medya

Tam bir şok! Erdal Beşikçioğlu’nun Çocukluk dizisinde o nasıl mesajlar öyle!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Çocukluk dizisinde çok ağır cemiyetsel tenkitler var! Fox TV ekranında izleyicilerle 9 Ekim Cuma akşamı ilk kısmı ile buluşan Çocukluk dizisi alkış topladı. Fragmanlar yayınlandığı zaman ortaya çıkan tenkitlerin yerini yardım iletileri aldı.

Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk, Beren Gökyıldız ve Kübra Süzgün’ün başrollerinde yer aldığı dizinin 16 Ekim’de yayınlanacak ikinci kısmından ilk görüntüler de paylaşıldı.
Çocuk 10 yaşına geldi. Sen 10 yaşında çocuk isteyen aile baktın mı? Hepsi bebek peşinde. Sırf bu surattan senelerce bekliyorlar. Ön yargıları suratından onlar çocuksuz, bizimkiler de ailesiz öyle bekleşip duruyorlar.”

Dizinin ikinci kısmında verilecek olan bu ileti oldukça sansasyonel ve reelci bir yorum… İzleyiciler de dizideki bu cins cemiyetsel iletileri kesinlikle dikkate alacaktır.

Dostundan ayrılmak istemeyen bir çocuk ise “Biz ufalamak istemiyoruz ama, hepsi tek çocuk istiyormuş” sözleriyle uslarda şimşek çaktıracak.

Bir başka noktaya değinen iletiyi Beren Gökyıldız’ın canlandırdığı Mavi şu sözlerle veriyor: “Hem biz onların dosyalarına bakalım, niçin onlar bizimkine bakıyor ki.”

Çocukluk dizisi ekrandaki onca diziden çok değişik bir yapım.
İzleyiciler de daha ilk kısımdan yapımın niteliğinin farkına varmış gibi duruyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu