Medya

Talat Bulut ‘Yasak Elma’ya neden veda etti?

FOX TV’de ekrana gelen “Yasak Elma”nın kadrosunda sürpriz bir değişiklik oldu. 2018 yılı içerisinde sette taciz iddialarıyla gündeme gelen Talat Bulut Yasak Elma’ya veda etti. Peki, Talat Bulut diziden neden ayrıldı?

ŞEVVAL SAM İLE ARALARI AÇIKTI!
Önceki sezon taciz iddialarıyla gündeme gelen Talat Bulut hakkında Şevval Sam “Şahit olduğum bir şey değil, taciz dediğiniz şey şahit olunabilecek de bir şey değil. Bu iş artık yargıya taşındı, çok yorum yapmak istemiyorum. Dünyada bunun örneklerini gördük. Türkiye‘de bunun üzücü hikayelerini çok duyduk. Kişilere de diziye de yakışık olmayan bir haber oldu, bunlara çok üzüldük. Benim konuşmam şu anda çok doğru değil. Böyle bir şey varsa hep birlikte kınayacağız, ama hukukta kadının beyanı esastır. Daha çok mağdur olan kadınlar oluyor.” demişti.

2018 senesinde sette çalışan bir kostüm görevlisine tacizde bulunduğu iddialarıyla gündeme gelen Talat Bulut olayın gerçek olmadığını dile getirse de ünlü oyuncuya tepkiler yağmıştı. Bu iddianın ardından geçmişte olduğu iddia edilen farklı olaylarla da gündeme gelen Talat Bulut, kendisi hakkında bu tarz iddialarda bulunanlar hakkında tazminat davası açarak iddiaların asılsız olduğunu açıklamıştı.

TALAT BULUT VEDA ETTİ!
Oyuncu Talat Bulut’un son sahne çekimi sonrası yapımcı Fatih Aksoy, bir veda konuşması yaptı. Aksoy konuşmasında, “Yasak Elma için anlaştığımız ilk oyuncuydu. Onunla çalışmaktan çok büyük mutluluk duydum. İnşallah yeniden çalışırız” dedi. Sosyal medya hesabından o anlara ilişkin paylaşımlar yapan Talat Bulut da “Veda… Fatih Aksoy’un bana vedası. Eğlenceli ama hüznü bende saklı unutulmaz anlar…” ifadelerini kullandı. Oyuncunun neden kadrodan çıktığı konusunda ise, net bir açıklama yapılmadı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu