TALAT BULUT TACİZ İDDİASIYLA İLGİLİ CANLI YAYINDA KONUŞTU!

Takip Et:
Yasak Elma dizisinde kostüm asistanı olarak çalışan Özge Şimşek "Talat Bulut'un kravatını düzeltecektim, 'Gel, arka tarafta bakalım' dedi. Orada beni dudağımdan öptü ve gitti" şeklinde açıklama yapmıştı.
 
Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy ise konuyla ilgili, "Bu olayla ilgili eğer savcılık davaya ve soruşturmaya karar verirse Talat Bulut'la sözleşmeyi feshedeceğim. Yargı sürecini bekleyeceğiz" demişti.
 
"Duymayan Kalmasın" programında canlı yayına bağlanan Talat Bulut, Özge Şimşek'in kendisine ilgi duyduğunu söyledi. Bulut'un dediklerinin bir kısmı ise şöyle:
 
"Kravatımı istememe rağmen sürekli düzeltmek için geliyordu ve "Ne tatlı adamsın" diyordu. Bu perşembe gecesi patlak vermiş. Kız salı günü dudağımdan öptü diye sızdırmış. Benim menajerim kesinlikle uzlaşmak istemedi. Samimiyetimi yanlış anlıyorlarsa benim problemim değil.
 
Fatih Aksoy sözleşmemi feshedebilir. Pazartesi Fatih Bey'in yanındaydım. Anlattım, 'ben sana inanıyorum' dedi. Benim kızım travma yaşadı ve bunun hesabını verecekler. Kızıma karşı hesabı vermek zorundalar."