Medya

Talat Bulut espri mi yaptı, ciddi miydi? Nesrin Cavadzade iddiası tam bomba!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Yasak Elma dizisinde Halit karakterine yaşam veren Talat Bulut, bir alışveriş merkezi çıkışı kameralara konuştu. Sette Nesrin Cavadzade ile yaptığı dans ile çok konuşulan akılda oyuncu, bu mevzuda güzel cümleler sarf etti.

Talat Bulut, Nesrin Cavadzade’nin evleneceğine yönelik bir bilgi de paylaşarak usları fena karıştırdı. Oyuncu, “Hoş bayan ile dans etmek her zaman çok neşelidir.
Ama herhalde bundan sonra düğününde halay sürüklemek olacak. Sanırım Nesrin çok yakında evleniyor. Ben duyumlarımı paylaşıyorum” dedi. İki ünlü adın sette yaptıkları tanınmış dans görüntülerini videoda tespit edebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da bak

 

Set hallerimiz… @nesrin.cavadzade Rejisör @saberrider77 @snnaykin

Talat Bulutt @talatbulutt’in paylaştığı bir gönderi 27 Eyl, 2020, 4:26öö PDT

Damat adayını öğrense de açıklayamayacağını belirten Talat Bulut, “İş dostu olarak ben size bir şey açıklıyorum” diyerek kafaları karıştırdı.
Cavadzade, Alfa erkeğini hala aradığını da anekdot etmişti.

Yasak Elma dizisinde çekimlerin harika gittiğini belirten Talat Bulut, sette koronavirüs sebebiyle yoğun tedbirler alındığına da değindi. Oyuncu, “Biz ciddi temkinler alınıyor. Her tatil sonrası kesinlikle test yapılıyor. Ona göre. Temmuz 15’inden beri çalışıyoruz, rastgele bir olaya tesadüfülmedi” dedi.

Pandemi nedeniyle parasal anlamda kayıplar yaşadığını belirten Talat Bulut, Türkiye’de para kazanmanın basit olmadığını ve AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de kızını okutma mesullüğü olduğunu da sözlerine ilave etti.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu