Magazin

Takipçilerinden Şeyma Subaşı’na: “Paran mı bitti?”

Acun Ilıcalı ile 1.5 yıl süren evliliğini geçtiğimiz yıl kasım ayında bitiren Şeyma Subaşı, boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sevgilisinin düzenlediği partiler için ülke ülke gezen ünlü fenomen, sosyal medyadan renkli ve lüks hayatını paylaşmaya devam ediyor.

TAKİPÇİLERİNE SORDU

Ilıcalı’dan aylık 125 bin lira nafaka alan Subaşı, ünlü televizyoncu ile birlikte olduğu dönemde katıldığı festivallerle de adından sıkça söz ettiriyordu. Amerika’nın Nevada eyaletinde yer alan bir çölde düzenlenen Burning Man festivalinin müdavimlerinden olan Subaşı, yaptığı paylaşımla takipçilerine “Bu yıl Burning Man’e gideyim mi, gitmeyeyim mi?” diye sordu.

“ACUN’DAN SONRA GİDEMEDİN!”

Önceki yıllarda festival alanında çekilmiş bir pozunu yayınlayan Şeyma, Bu yıl Burner olarak festivalde 5. yılım olacak ve orada en iyi zamanlarımdan bazılarını yaşadım. Ama bu yaz zaten bıktım, bu yıl gitmem gerekip gerekmediğine karar veremedim. Ne düşünüyorsun? Kalmalı mıyım, yoksa şimdi mi gitmeliyim?” yazdı. Ünlü fenomenin bu sorusuna takipçileri “Acun’dan sonra gidemedin. Bütçen mi yetmedi?”, “Paran mı bitti?”, “Acun’dan önce giderdi, Acun’dan sonra yorgun gidemiyor” şeklinde yorumlar yazdı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu