Taiso Samurai animesinden yeni fragman yayımlandı

Takip Et:
Taiso Samurai animesinden yeni fragman yayımlandı
Taiso Samurai animesinden yeni fragman yayımlandı

MAPPA’nın yeni orijinal animesi olan jimnastik temalı Taiso Samurai geliyor. Zombie Land Saga yapım takımının yeni projesi Taiso Samurai’dan yeni fragman yayımlandı. Geçtiğimiz dakikalarda anime ile alakalı yeni ayrıntılar paylaşıldı.

Taiso Samurai mevzusu

2002’de geçen öykü, Japon erkek jimnastik ekibinin en daha önceki azası 29 yaşındaki sporcu Shotaro Aragaki’yi odağına alıyor.
Bunun yanında jimnastik sporuna bağlılığı, devam eden eğitimi ve kızı Rei’in ona yardımı, onu başka bir istikamete iter.

Fragmanla birlikte paylaşılan yeni poster:

 

Zombie Land Saga kısım rejisörü Hisatoshi Shimizu, serinin rejisörlüğünü üstlenirken Zombie Land Saga’nın bestekarı Shigeru Murakoshi ile karakter tasarımcısı Kasumi Fukagawa ve baş animasyon rejisörü Fumihide Sai seri için beraber çalışıyor. 

Iyi bir takım tarafından hazırlanan MAPPA stüdyonun merakla beklenen yeni animesinin 10 Ekim’de Japon televizyon kanallarında yayın yaşamına başlaması tasarlanıyor.

Yeni yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan seyredebilir, en yeni gelişmelere ve çok daha aşırısına sitemizden erişebilirsiniz.

 

.