Survivor’ın yayın tarihi belli oldu!

Acun Ilıcalı, ekranların en çok takip edilen yarışması Survivor'ın 16 Şubat'ta başlayacağını duyurdu...

Takip Et:

Eser Yenenler Show, geçtiğimiz günlerde “Doğduğun Ev Kaderindir” özel bölümüyle TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Kanalın yeni dizisi olan Doğduğun Ev Kaderindir’in başrol oyuncusu Demet Özdemir ve dizinin uyarlandığı kitabın yazarı olan Gülseren Budayıcıoğlu programda dizi hakkında açıklamalarda bulundu. Bu özel bölümde Demet Özdemir ve Gülseren Budayıcıoğlu’na kanalın sahibi Acun Ilıcalı da eşlik etti.

SURVİVOR 2020, 16 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR! 

Birbirinden renkli anlara sahne olan programda Acun Ilıcalı Survivor 2020 hakkında da açıklamalarda bulundu. 15. sezonu ile ekranlarda olacak olan Survivor, bu yıl Ünlüler ve Gönüllüler takımından oluşacak. Survivor tutkunlarının merakla beklediği haberi veren Acun Ilıcalı, yarışmanın 16 Şubat itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacağını söyledi.

İlk olarak 2005 yılında yayınlanmaya başlayan Survivor, yıllar içerisinde fenomen hale geldi. Birçok farklı takımı ve kişileri yarıştıran Survivor, sayesinde birçok isim de ünlendi. Yayınlandığı dönemlerde reytinleri alt üst eden ve en çok izlenen yapımlar arasında yer alan Survivor’ın bu yıl yayınlanacak olan bölümlerinde ünlüler takımının ilk üyesinin Ersin Korkut olduğu açıklanmıştı. Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli programla tanınan ve bu zamana kadar birçok filmde yer alan Korkut’un Survivor’a renk katacağı tahmin ediliyor.