Survivor’ın Ada Konseyi’nde duygusal anlar!

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmaya veda eden isim Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan oldu...

Takip Et:

Tv8‘de yayınlanan Survivor 2020, veda gecesi ile ekranlara geldi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında Evrim Keklik, şarkıcı Emrah‘ın oğlu Tayfun Erdoğan ve Ceyhun Uzun eleme potasına girdi. Acun Ilıcalı, üç isim arasında en az SMS’i alan Tayfun Erdoğan’ın adaya veda ettiğini açıkladı. Ada konseyi, duygusal konuşmalara sahne oldu.

Tayfun, elenmesinin ardından adaya veda etmeden “Beni böyle bir yarışmaya aldığınız için çok teşekkür ederim. Yıllardır izlediğim, hayranlık duyduğum bir programın içinde oldum. Aktif ya da profesyonel bir sporcu değilim. Rakip takımdaki sporcular ile yarışmak, başa baş gelmek bana onur verdi. Bu takımda çok güzel arkadaşlıklar edindim. Beraber ıslandık, beraber aç kaldık, ödüllere beraber koştuk. Burada düşünmek için çok fırsatım oldu. İnşallah çok güzel örnek olabilmişimdir. Umarım takım arkadaşlarım da beni çok güzel anabilirler. Gönüllüler takımının hepsine başarılar diliyorum.” açıklamasında bulundu.

Acun Ilıcalı ise “Çok efendi, çok iyi niyetli ve çok temiz kalpli bir kardeşimizsin. Babamı çok genç yaşta kaybettim. Onun yokluğunu hayatım boyunca çok hissettim. Senin de bu konudaki özlemini biliyorum. Belki de vesile oluruz.Bu genç arkadaşımız fazlasıyla sevilmeyi hak ediyor. İnşallah bizim de bir etkimiz olur ve o hasret olduğun baba ilişkisine kavuşabilirsin. Bu konuda kalbim seninle olacak. Seni tanıdığım için çok mutluyum. Bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.