Survivor’dan elenen yarışmacılar Türkiye’ye dönebilecek mi?

Ceyhun Uzun ve Burak Yurdugör ile sakatlık nedeniyle diskalifiye olan Meryem Kasap'ın koronavirüs tedbirleri sebebiyle ülkeye dönemediği ve bundan sonra elenen yarışmacıların da bir süre Türkiye'ye gelemeyeceği açıklandı...

Takip Et:

Tv8‘de ekranlara gelen Survivor Panorama programında, Survivor 2020‘de yaşananları değerlendiren Hakan Hatipoğlu, gönüllüler takımında elenen Ceyhun Uzun ve Burak Yurdugör ile sakatlık nedeniyle diskalifiye olan Meryem Kasap‘ın halen adada kaldıklarını söyledi.

Hakan Hatipoğlu konu hakkında şunları söyledi: “Survivor’da susarsan binersin uçağa, gelirsin İstanbul’a. Şimdi onu da yapamayacaklar, orada kalmak zorundalar. Bir Survior da dışarıdakilerden çekilir. Ceyhun abi var, Meryem var, Burak var. Tayfun ve İlayda, bizimle beraber geldiler. Son dakika, apar topar gelebildiler. Dışarıda bir takım daha var. Acun abi şu an istese elenenlerle ile devam edenleri yarıştırabilir. Bilmeyenler için söyleyeyim, Dominik de hava sahasını kapadığı için şu an oradan bir yarışmacının buraya gelmesi mümkün değil.”

Geçtiğimiz günlerde Survivor Ekstra programına telefonla bağlanan Acun Ilıcalı, “Survivor çekimleri için Dominik’te belli bir alanda yaşıyoruz. Bizim bulunduğumuz alanda salgın şu anda yok. Burası milli park alanı, dışarıdan ve içeriden giriş yok. Bu bölgeye iki güvenlik alanından geçerek girip çıkılabiliyor. Bildiğimiz kadarıyla virüs taşımıyoruz. Son derece dikkatliyiz ve bütün önlemleri aldık. Şu anda Dominik’e giriş çıkışlar kapatıldı” demişti.

Survivor‘da yaklaşık iki aydır mücadele eden ve elenen yarışmacılar, koronavirüs tedbirleri kapsamında ülkeye dönemeyen isimler, finale kadar Dominik‘te kalacak.