Ana Sayfa Medya Survivor'dan elenen isim sosyal medyanın gündemine oturdu!

Survivor’dan elenen isim sosyal medyanın gündemine oturdu!

3 dokunulmazlık oyunundan ikisini kazanan Cemal Can, Evrim ve Sercan‘ı eleme adayı olarak göstermiş, diğer dokunulmazlığı kazanan Sercan ise Nisa‘nın adını vermişti. Adaya veda eden isim Acun Ilıcalı‘nın sunumuyla gerçekleşen konseyde belli oldu.

EVRİM VEDA ETTİ

“Ben gitmeyeceğim” diyen Evrim, Survivor‘a veda etti. Evrim “Elendiğim için üzgünüm, sona kalmak isterdim. Birçok şeyi kanıtladım. Gözüm arkada kalmayacak. Benim meşalem buraya kadar yandı. Bundan sonra meşalesi yanacak arkadaşlara başarılar. En önemlisi sakatlanmasınlar. İyi ki buraya geldim, iyi ki sizi tanırım. Ben zor bir insanım. Herkese çok teşekkür ediyorum. Buradan çıkacağım ve ilk iş annemi arayacağım. Ailemle konuşacağım. Daha sonrasında da Survior izlemeye devam edeceğim.” dedi.

“ÇOK ÖNEMLİ GALİBİYETLERDE İZİN OLDU!”

Acun Ilıcalı, Evrim‘i güzel sözlerle uğurladı: “Buraya gelen her yarışmacı seyircimizden takdir görmüştür. Son 8’e kalan tüm yarışmacılar başarılı diyebiliriz. Survivor içinde kendini çok geliştirdin. Çok önemli galibiyetlerde izin oldu. Survivor’ı başarılı bir şekilde tamamladığını söyleyebiliriz. Sana teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum…”

Evrim, Acun Ilıcalı‘nın açıklamasının ardından arkadaşları ile tek tek vedalaştı. Sercan‘a “Pes etmeyin diyen” Evrim’in yarışma boyunca yıldızının bir türlü barışmadığı Nisa ve Berkan‘a sarılması da dikkat çekti. Evrim, son zamanlarda ters düştüğü Barış‘a da sarılarak veda etti.

Evrim‘in elenmesi, sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. İzleyiciler vedanın yerinde olduğuna dair mesajlar paylaşırken Evrim’in destekçileri yarışmacının elenmesine üzüldüklerini yazdı. Nisa‘nın daha önce “Oscarlık bir kadın” yorumu yaptığı Evrim, 21 bin tweet ile TT listesinin ilk sırasına yerleşti.

Son Eklenenler

Birce Akalay fotoğrafıyla güldürdü, Şükran Ovalı pozuyla şaşırttı…

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Galibiyetli oyunculuklarıyla izleyicilerin gönlünü kazanan iki ad Şükran Ovalı ve Birce Akalay. İki oyuncunun instagram sayfalarından yaptıkları paylaşım dikkat çekti. Akalay, instagram’ın filtresini kullanıp kendisini değişik bir şekle sokarken, Şükran Ovalı da garip pozlarıyla gündeme geldi. Aşinayı gibi Şükran Ovalı şu gizeme dizilerde yok. Kızı Mihran Ela’yı dünyaya getirdikten sonra uzun süreli bir […]

.

Elinden düşürmüyor! Engin Altan Düzyatan’ın oyunculuk dışındaki büyük bir tutkusu

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisindeki Ertuğrul Bey karakteriyle 5 sezon ekranda kalan Engin Altan Düzyatan, daha sonra ömrü kısa süren Mermi dizisinde oynamış ve bir vakittir oe dizilere ara vermişti. Dinlenen ve ailesiyle müddet geçiren oyuncu, aynı zamanda büyük bir isteği olan meşguliyetiyle de ilgilendi. Kendisini sosyal medyadan takip edenler öğrenir. Engin […]

Barry Jenkins, 2019 Yapımı The Lion King’in Devam Filmini Yönetecek

2019 yapımı The Lion King’in devam filmi için hazırlıklara başlandı. Devam filmini Oscar mükâfatlı rejisör Barry Jenkins idareyecek. Gelmiş geçmişlerin en iyi animasyon filmleri arasında yer alan Aslan Kral – The Lion King‘in live-action yine çevrimi geçen senenin temmuz ayında vizyona girdi ve sinema sevler tarafından alakayla karşılandı. Iron Man ve The Jungle Book gibi filmlerin […]

Bakan Koca koronavirüste son durumu paylaştı

Sağlık Bakanı Koca, 29 Eylül tarihli koronavirüs tablosunu paylaştı. Son 24 saatte yapılan test rakamı 114 bin 940 olurken, bin 427 yeni tanı konuldu. Bugün koronavirüsten 68 şahıs hayatını yitirdi. Son 24 saatte bin 452 hasta iyileşti.

Bay Yanlış dizisi final yapan Can Yaman, apar topar İtalya’ya gitti!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Bir evvelki dizisi Erkenci Kuş, uzun müddet ekranda kalsa da Can Yaman’ın yeni dizisi Bay Yanlış, 14. kısımla ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Özge Gürel ile beraber başrolünde oynadığı Bay Yanlış dizisinin final yapacağı, bir kaç gün evvel bilinen Can Yaman’ın, çekimler biter bitmez İstanbul’dan gitmesi afallattı. Oyuncunun daha evvelden ayarlanmış bir gezisi miydi, […]

Yaşam