Survivor’dan elenen isim sosyal medyanın gündemine oturdu!

Ünlüler ve Gönüllüler'in kıyasıya mücadele ettiği Survivor'da sona geliniyor. Çeyrek finale kalmayı başaran 8 kişi dün eleme konseyine çıktı...

Takip Et:

3 dokunulmazlık oyunundan ikisini kazanan Cemal Can, Evrim ve Sercan‘ı eleme adayı olarak göstermiş, diğer dokunulmazlığı kazanan Sercan ise Nisa‘nın adını vermişti. Adaya veda eden isim Acun Ilıcalı‘nın sunumuyla gerçekleşen konseyde belli oldu.

EVRİM VEDA ETTİ

“Ben gitmeyeceğim” diyen Evrim, Survivor‘a veda etti. Evrim “Elendiğim için üzgünüm, sona kalmak isterdim. Birçok şeyi kanıtladım. Gözüm arkada kalmayacak. Benim meşalem buraya kadar yandı. Bundan sonra meşalesi yanacak arkadaşlara başarılar. En önemlisi sakatlanmasınlar. İyi ki buraya geldim, iyi ki sizi tanırım. Ben zor bir insanım. Herkese çok teşekkür ediyorum. Buradan çıkacağım ve ilk iş annemi arayacağım. Ailemle konuşacağım. Daha sonrasında da Survior izlemeye devam edeceğim.” dedi.

“ÇOK ÖNEMLİ GALİBİYETLERDE İZİN OLDU!”

Acun Ilıcalı, Evrim‘i güzel sözlerle uğurladı: “Buraya gelen her yarışmacı seyircimizden takdir görmüştür. Son 8’e kalan tüm yarışmacılar başarılı diyebiliriz. Survivor içinde kendini çok geliştirdin. Çok önemli galibiyetlerde izin oldu. Survivor’ı başarılı bir şekilde tamamladığını söyleyebiliriz. Sana teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum…”

Evrim, Acun Ilıcalı‘nın açıklamasının ardından arkadaşları ile tek tek vedalaştı. Sercan‘a “Pes etmeyin diyen” Evrim’in yarışma boyunca yıldızının bir türlü barışmadığı Nisa ve Berkan‘a sarılması da dikkat çekti. Evrim, son zamanlarda ters düştüğü Barış‘a da sarılarak veda etti.

Evrim‘in elenmesi, sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. İzleyiciler vedanın yerinde olduğuna dair mesajlar paylaşırken Evrim’in destekçileri yarışmacının elenmesine üzüldüklerini yazdı. Nisa‘nın daha önce “Oscarlık bir kadın” yorumu yaptığı Evrim, 21 bin tweet ile TT listesinin ilk sırasına yerleşti.