Medya

Survivor’da yeni eleme adayı belli oldu!

Survivor‘ın dün akşam ekranlara gelen 65. bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen her iki takım da dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya mücadele etti.  Zorlu mücadele sonrası kazanan 10-5’lik skorla Gönüllüler takımı oldu.

İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybedince ikinci eleme adayı olarak belirleyecekleri isimde bir strateji geliştirdi. Buna göre ikinci eleme adayı olan isim, geçtiğimiz hafta SMS oylamasında birinci olan Mert olarak açıklandı.

Survivor‘da ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı eleme adayını belirlemek için konseyde toplanmıştı. Yapılan oylama sonunda Survivor 2 Mayıs eleme adayı Berkan olmuştu.

GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın 65. bölümünde 2. dokunulmazlık oyunu öncesinde Acun Ilıcalı 1,5 milyon like alan resimlerden kazananı, yeni görevi ve ödülü açıkladı. Survivor‘da 3. görev oyununu kazanan takım belli oldu. Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunu öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler’in tablolarını Instagram hesabından paylaştığını ve 1.5 milyon beğeni aldığını söyledi. Gönüllüler takımı, Ünlüler takımına fark atarak görev oyununu kazandı. Bu sonuçla birlikte Gönüllüler takımı, ekler kazandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu