Medya

Survivor’da yeni bir aşk mı doğuyor? Nisa ve Sercan arasında neler oluyor?

Son haftalarda heyecan ve gerilimin bir hayli yüksek olduğu Survivor’da art arda aşk iddiaları oraya atılıyor. Gönüller takımındaki Yasin ve Evrim‘in aşk yaşadığı iddiasının ardından yeni bir aşk dedikodusu daha yayıldı.

Survivor’da geçtiğimiz hafta Sercan ve Barış birbirine girmişti. Oyun sırasında bir hayli gerilen ikili arkadaşlarının araya girmesiyle sakinleşmişti. Sercan kavganın nedenini, “Barış’a daha önce bir sırrımı verdim. Barış bunu ada değiştirdiği zaman karşı tarafa söyledi” sözleriyle açıklamıştı.

İddiaya göre Sercan’ın büyük sırrı Nisa‘dan hoşlanmasıydı. Sosyal medyada da bu olay büyük bir yankı uyandırırken Sercan‘ın bardağındaki detay aşkı ele verdi. Sercan adada kullandığı bardağa S ve N harfini kazıdı.

Bugün yayınlanan fragman dikkat çeken anlara sahne oldu. Açık arttırma oyunundan sonra yarışmacılar, kazandıkları paralar ile sevdikleri yemekleri almaya çalışırken Sercan’ın Nisa’ya yaptığı jest dikkatlerden kaçmadı. Nisa’nın teklifinden sonra kendi teklifini geri çeken Sercan,”Nisa’ya kıyamıyorum o yesin” dedi. Takım arkadaşlarının da açık artırmaya girmesini engelledi. Sercan’ın bu hareketi ikili arasında aşk mı var sorusunu akıllara getirdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu