Survivor’da tansiyon yükseliyor!

Survivor'ın bu akşam ekranda olacak yeni bölümünün yayınlanan fragmanına tartışmalar damga vurdu...

Takip Et:

Survivor yeni bölümde, Ünlüler ve Gönüllüler takımları Acun Ilıcalı‘nın sunacağı iletişim ödülü oyununda mücadele edecek. Sevdikleriyle görüşmek isteyen yarışmacılar, ödülü kazanmak için var güçleriyle mücadele edecek. Oyun sırasında ise Ünlüler’den Ersin ve Mert arasında tansiyon yükselecek.

SERCAN VE BERKAN’IN ‘ANTİPATİK’ TARTIŞMASI!

Diğer yandan ise ünlülerden gönüllüler takımına geçen Berkan ile eski takım arkadaşı Sercan arasında tartışma yaşanacak. Berkan’ın “Karşı taraftaki bir kaç kişiyi kınıyorum. Sercan bana ‘Antipatik görünüyorsun’ dedi. Sercan’dan ricam var dışarıya çıktıktan sonra kimin daha antipatik olduğunu izlesin” sözlerine karşılık Sercan ise “Antipatiksin. Bundan sonra benim seninle işim yok” diye yanıt veriyor.

SURVIVOR’DA KİM ELENECEK?

Survivor‘da haftanın ilk eleme adayı ünlüler takımından Yunus Emre, ikinci aday ise gönüllülerden Gizem oldu. Survivor‘ın bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde ise SMS oylaması sonuçlarına göre, hem Ünlüler hem de Gönüllüler’de en yüksek oyu alan ikişer yarışmacı, dört eleme adayının daha ismini söyleyecek. Böylece Gizem ve Yunus Emre dışında, 4 aday daha elemeye kalacak. 6 eleme adayı içinde SMS oylamasında en düşük oyu alan isim Survivor‘dan elenecek.