Medya

Survivor’da sürpriz sonuç!

Survivor‘ın dün ekranlara gelen 47. bölümünde tenis oyunu ve sembol heyecanı yaşandı. Adaların birleşmesinden sonra tenis oyununda karşı karşıya gelen yarışmacılar, daha sonra Survivor 2020‘nin yeni bir oyunu ile karşılaşarak sembol oyununa katıldı.

Kadınların ve erkeklerin ayrı ayrı bireysel sembolü kazandığı oyunda rekabet dolu anlar ekranlara geldi. Kadınlarda finale kalan Nisa ile Elif arasındaki sembol oyunu Survivor Nisa kazandı. Erkekler de ise Ersin ile Cemal Can arasındaki sembol oyunu mücadelesinin kazananı Ersin Korkut oldu. Korkut, ilk kez sembol kazanmış oldu.

ACUN ILICALI BU YIL İLK KEZ YENİLDİ!

Acun Ilıcalı daha önce 2 kez kazandığı ayak tenisi maçlarında bu kez ufak bir değişikliğe giderek Ersin Korkut‘u kendi takımına aldı. Büyük heyecana sahne olan ve haftaya damga vuran ayak tenisi iddiasında; Sercan Yıldırım, Yasin Obuz, Ardahan üçlüsü Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Ersin Korkut üçlüsüne karşı mücadele verdi. Üçe üç oynanan maçta kazanan son sete kadar belli değildi. Büyük heyecanın yaşandığı ayak tenisi mücadelesinde kazanan taraf 3-2’lik skorlarla Sercan Yıldırım‘ın takımı oldu. Kazanan takımı doğru tahmin eden yarışmacılara da ödül olarak pilav üstü kavurma, salata ve içecek verildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu