Survivor’da SMS sıralaması ve adaya veda eden yarışmacı belli oldu!

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde gerçekleşen ada konseyinde yarışmaya veda eden isim Ünlüler takımından Ezgi oldu...

Takip Et:

Survivor‘da bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyununu ise Ünlüler kaybetti. Dün akşam gerçekleşen ada konseyinde Ünlüler takımında en çok oyu alan Mert eleme adayı olarak Yunus Emre‘nin ismini verdi. Aycan ise eleme adayı olarak Elif‘in ismini söyledi. Gönüllüler takımında ise SMS oylamasıyla en çok oyu alan Barış Gizem‘in, Evrim Ardahan‘ın, Cemal Can ise Yasin‘in ismini verdi. Ezgi ise takım oylamasıyla eleme potasında yer alıyordu. 6 yarışmacı arasında oylama sonrasında Survivor‘da en az oyu alan isim Ezgi oldu. Böylece Ezgi Survivor’dan elenerek hayallerine veda etti.

ÜNLÜLER TAKIMI SMS SIRALAMASI

1) Mert

2) Aycan

3) Ersin

4) Sercan

5) Yunus Emre

6) Elif

7) Ezgi

8) Aşkım

GÖNÜLLÜLER TAKIMI SMS SIRALAMASI

1) Barış

2) Cemal Can

3) Evrim

4) Nisa

5) Yasin

6) Berkan

7) Ardahan

8) Gizem

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, yarışmadaki manevi önemi olan ödülü kazanmak için iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Oyunda iki yarışmacı sepet üzerinde dört topu, kendileri ile birlikte birçok engelden düşürmeden geçirip en son atışlara kadar gelmek zorundaydı. Altın Top kuralının da geçerli olduğu iletişim oyunu nefes kesen mücadeleye sahne oldu. Günün sonunda ise Survivor‘da iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.