Survivor’da Sercan’ın Nisa’ya yaptığı hareket olay oldu!

Nisa ve Mert kavgası sırasında Sercan, geçtiğimiz günlerde duygularını açıkladığı Nisa'nın arkasından hareket yaparak tepki çekti...

Takip Et:

Survivor’da geçtiğimiz günlerde iletişim oyununda karşı karşıya gelen Ünlüler takımından Mert ile Gönüllüler takımından Nisa arasında Çekçe küfür etme gerginliği yaşandı. Nisa, kendisi için “O yapamaz zaten” diyen Mert‘e Çekçe cevap verdi. Bunun üzerine sinirlenen Mert ise Nisa‘ya “Çekçe küfür mü ediyorsun?” diyerek tepki gösterdi. İkili arasındaki gerginlik diğer yarışmacıların müdahalesiyle sakinleştirildi.

SERCAN’IN YAPTIĞI HAREKET TEPKİ ÇEKTİ!

Birkaç gün önce özel ilgisinin olduğu Nisa‘ya açılan Sercan, Nisa’dan “Ersin abiyi nasıl görüyorsam seni de öyle görüyorum” yanıtını almıştı. Mert ve Nisa arasındaki gerginliğe dahil olan Sercan ise Nisa’nın arkasından “Çok konuşma ve boş konuşma” gibi anlamlara gelen el hareketi yaparak güldü. Sercan‘ın bu hareketi sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Hatta Sercan için “Gururuna yediremedi” ve “Reddedilince Sercan gibi olanlar iticisiz” gibi yorumlar yapıldı.