Survivor’da Mert’in elenmesinin ardından Evrim karalar bağladı!

Survivor'da son elenen isim Mert'in ardından en çok üzülen yarışmacı olan Evrim, Mert'i kendisinin erkek hali ilan etti...

Takip Et:

Survivor‘da Mert Öcal‘ın veda ettiği eleme konseyinde, Acun Ilıcalı‘nın elenen ismi anons ettiği anlarda ise en büyük şaşkınlığı yaşayan isimlerden biri de Gönüllüler takımından Evrim Keklik olmuştu. Mert‘in gidişiyle ilgili konuşan Evrim, hiç beklemediği bir ismin Survivor‘dan elendiğini ve gerçek anlamda yıkıldığını söyledi. Evrim, “Ummadığım bir kişi veda etti, gerçekten yıkıldım. Tam kamplar birleşti, en olması gereken adamdı. Aynı Ersin abi çok vakitsiz gitti. Benim için açıkçası kampların birleşmesinin hiç bir anlamadı kalmadı. Mert’i benim erkek versiyonum olarak görüyordum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Gönüllüler takımındaki diğer yarışmacılar da Mert’in elenmesini pek beklemediklerini dile getirdi. Survivor‘da son konseyde adaylar arasında yer alan Yasin ise Mert‘in iyi bir insan olduğunu düşündüğünü söyledi. Yasin, “Kararı halk verdi, beş kişiden Mert gitti. Her ne kadar arada atışsak da Mert ciddi anlamda iyi ve kaliteli bir insandı. Bütün güzellikler kendisiyle olsun” dedi.