Medya

Survivor’da ipler gerildi!

Survivor’ın dün yayınlanan 45. bölümündeki oyunda Acun Ilıcalı kazanan takımın birleşme haftasının bir gün daha devam edeceğini duyurdu. Ödülü açıklayan Ilıcalı, “Dün gece kaldığınız evde bir gece daha kalacaksınız. Kazanan takımın adeta birleşme haftası devam edecek. Akşama yemek var, sonra evde keyif var. Sabah da tekrar kahvaltı edip oyun alanına geleceksiniz” dedi.  Oynanan voleybol maçında kazanan takım Gönüllüler ekibi oldu ve evde kalma ödülünün sahibi oldu.

Ödül oyununda sakatlığı bulunmayan Gönüllüler takımından Nisa maça çıkmadı, takım arkadaşı Yasin tepki gösterdi. Acun Ilıcalı da Nisa‘nın oynamak istememesi üzerine ünlülere seçme hakkı verdi. Olaya tepki gösteren Yasin’in ise “Bu kız bir şeye takıldı mı trip yapar. Sinir oluyorum bazen. Ne gerek var ilk ben oynayacağım diye denilmesine” diyerek diğer takım arkadaşlarına sinirlendi.

Acun Ilıcalı, voleybol maçına katılmayan Nisa’ya “Ben Survivor’da sakatlanarak oynamayan gördüm, takımla çok ciddi problemi olup oynamak istemeyen gördüm. Çok takımsal bir hareket olmadı bu yaptığın. Normal bir hareket değil. Senin yüzünden zora düşen bir takım var.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu