Survivor’da ilk elenen isim belli oldu!

Survivor'da "ilk kim elendi?" sorusunun cevabı dün akşam yayınlanan yeni bölümle ortaya çıktı...

survivor-elenen-isim-yunan

Yunan takımının 2 dokunulmazlık oyununu da kaybetmesinin ardından eleme gecesi düzenlendi. Üç Yunan yarışmacısı arasında SMS oylaması ile gerçekleşen eleme sonucunda bir Yunan yarışmacı adaya veda etti.

“Survivor’da ilk elenen isim belli oldu!”

İlk haftada oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Yunan takımı geçtiğimiz günlerde 3 eleme adayı çıkarmıştı. Eleme adaylarından olan Spyros, İoulieta ve Demi arasından bir isim geçtiğimiz akşam gerçekleşen eleme gecesinde yapılan SMS oylamasında en az oy alarak adaya veda eden ilk isim Demi oldu.

survivor-eleme-sonuclari-belli-oldu

“Büyük bir üstünlük!”

Türkiye ve Yunanistan takımı arasında oynanacak olan çok önemli bir ödül oyunu gerçekleşti.Yarışmacıların kavurucu öğle sıcağına rağmen oldukça hırslı bir o kadar da zorlu bir mücadeleye imza attılar.

Oldukça zor bir mücadelenin yaşandığı oyunda Türk takımı Yunan takımına karşı çok büyük bir üstünlük kurarak ödül oyununu 10-3’lük galibiyetle kazandı. Yemek ödülü kazanan Türk takımı kazandıkları oyun sonrasında hem moralli hemde karın doyurucu bir galibiyet aldıklarını belirtti.

Ria gözlem altında!

Yarışma esnasında talihsiz bir kaza geçiren ve burnunda kırık olduğu öğrenilen Yunan yarışmacı Ria, Survivor doktorları tarafından gözlem altına alındı. Yaklaşık 2 hafta tüm yarışmalardan uzak kalacağı öğrenilen Ria’nın, bu problemleri aşabilmek için takım arkadaşlarından kendisine zaman tanınmasının gerektiğini ifade etti.

Dimitri’den kötü haber!

Yunan takımının önemli isimlerinden olan Dimitri’nin sağlık durumu hakkında açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Dimitri’yle ilgili oldukça kötü bir haber aldık. Doktorlarımız Dimiti’nin yarışmaya devam edemeyeceğini söylüyorlar. Eğer sağlık durumunda ciddi bir değişiklik olmazsa Dimitri Survivor’a devam edemeyecek. Daha önce açıkladığımız gibi yedek yarışmacılarımız var ve durumları hazır. Bu durum iki takım için de geçerli.” dedi.

survivor-ria-elendi