Survivor’da ilk eleme adayı belli oldu!

Survivor 2020'nin dün akşam yayınlanan bölümünde Ünlüler takımının Ada Konseyi vardı...

Takip Et:

Dün akşam 8’ıncı bölümü ile ekranlarda olan Survivor 2020‘de dokunulmazlık oyunu oynandı. Başa baş giden oyunun galibi Gönüllüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler ada konseyine giderek eleme potasına göndermek istedikleri takım arkadaşını yazdı. Yapılan oylama sonucunda haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Oy çoğunluğuyla haftanın ilk eleme adayı Derya oldu.

Eleme konseyinde Acun Ilıcalı, performans liginin ayrıntılarını açıkladı. Survivor performans ligi puan tablosu haftalık olarak açıklanacak. Bu tablo yarışmacıların oynadıkları, kazandıkları her oyun için verilecek puanlara göre şekillenecek. Performans sıralamasında üst sıralarda yer alan yarışmacılar, bir ödül için yarışacak.

Survivor 2020‘nin altıncı bölümü konsey toplantısında Acun Ilıcalı, Ünlüler ve Gönüllüler takımındaki en iyi performansları açıkladı. Ünlüler takımında erkeklerden Perviz, kadınlardan Elif haftanın en iyi performanslarını sergileyen isimler olarak açıklandı, Gönüllüler takımının birincileri ise Cemal Can ve Meryem oldu. Bu isimler 24 Şubat Pazartesi günü ödül için teke tek performans sergileyecek.