Survivor’da heyecan dolu konsey sonrası elenen isim belli oldu!

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde görülmemiş bir ada konseyi yaşandı. Ünlüler takımında yarışan Perviz yarışmaya veda eden isim oldu...

Takip Et:

Survivor’ın 7 Nisan tarihinde yayınlanan 39. Bölümünde ada konseyi ve eleme heyecanı yaşandı. Survivor‘da hafta sonu oynanan Dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetmiş, elenecek isim için SMS oylaması yapılmıştı. Halk oylaması sonucunda ıssız ada macerası sona erecek isim belli oldu. SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan isimler Aycan ve Ezgi oldu. Bu sonucun bir ilk olduğunu söyleyen Ilıcalı açıklamalarında “10 yıldan fazla bir süredir bu yarışmayı sunuyorum ilk defa iki kadın yarışmacının haftanın en iyisi olarak seçildiğini görüyorum.” ifadelerini kullandı.

Survivor‘da bu hafta en fazla SMS oyu alan isimler Aycan ve Ezgi’nin belirlediği Ersin ve Mert eleme potasına kaldı. 4 kişi arasında geçen eleme heyecanında Perviz bu hafta elenerek Survivor‘dan ayrıldı. Güçlü bir yarışmacı olan Perviz‘in elenmesi karşı takımı ve ekran karşısındakileri şaşırttı.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde heyecanla beklenen 8. hafta SMS sıralaması belli oldu. İşte Survivor 8. hafta SMS sıralaması:

  1. Ezgi
  2. Aycan
  3. Ersin
  4. Aşkım
  5. Mert
  6. Parviz (Elendi)
  7. Berkan
  8. Sercan
  9. Elif