Medya

Survivor’da elenen isim belli oldu!

2020 sezonu Ünlüler-Gönüllüler konseptiyle yayınlanan Survivor‘da bir eleme bölümü daha geride kaldı. Yarışmacılar eleme konseyi öncesinde iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. Arkadaşlarından gelen mesajlara ulaşmak isteyen yarışmacılar kıyasıya bir mücadele gösterdi.

Avantaj oyununda Ünlüler’de erkeklerden Parviz, Sercan, Mert ve kadınlarda Elif, İrem, Aycan sahaya çıktı. Gönüllüler’de ise erkeklerden Tayfun, Burak, Ceyhun ile kadınlarda Evrim, Gizem ve Nisa seçildi. Kadınlar ve erkeklerde oyunun galibi Ünlüler takımı oldu. Arkadaşlarından haber alan yarışmacılar duygusal anlar yaşadı.

Survivor’un üçüncü haftasında dokunulmazlığı kaybeden takım Ünlüler olmuş, çoğunluğun oyuyla potaya Derya Can kalmıştı. Eleme konseyinde Survivor 3. hafta SMS sıralamasının belli olmasıyla birlikte diğer 2 eleme adayı da açıklandı. Sıralamada ilk iki sırayı alan Ersin ve Barış, Ünlülerden İrem ve Sercan‘ı eleme adayı olarak gösterdi. Bu üç eleme adayı arasında en az SMS oyu alan Derya Can, Survivor‘dan elendi.

Survivor’da 3. hafta Ünlüler takımı SMS sıralaması şöyle ;

1) Barış

2) Ersin

3) Parviz

4) Elif

5) Mert

6) Sercan

7) İrem

8) Derya

9) Aycan

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı