Survivor’da elenen isim belli oldu! SMS sıralaması şaşırttı!

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde adaya veda eden isim Gönüllüler takımından Gizem oldu...

Takip Et:

Survivor‘un yayınlanan son bölümünde, Ünlüler Gönüllüler iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Parkurda Mert, Ersin ve Sercan arasında yaşanan tartışma son bölüme damga vurdu. Berkan ve Sercan arasında akabinde gelişen antipatik polemiği ise gerginliğe neden oldu. Rekabetin devam ettiği gecede Survivor iletişim oyununu gönüllüler takımı kazandı.

Survivor‘da oynanan iletişim oyunu sonrası yarışmacılar, eleme konseyinde  elenen isimi belirlemek için toplandı. Gönüllüler takımında bu hafta SMS’te ilk 2’ye giren yarışmacılar, Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı oldu. Ünlüler takımında ise SMS sıralamasında Aycan Yanaç ve Mert Öcal en çok oyu aldı.  Survivor‘da yapılan konseyde Yunus Emre ve Gizem eleme adayı olmuştu. Eleme gecesinin yaşandığı Survivor‘da Aycan eleme adayı olarak Ersin‘in; Mert Sercan‘ın; Cemal Can Yasin‘in; Barış ise Ardahan‘ın ismini söyledi. Heyecanlı gelişmelerin yaşandığı konseyde alınan karar doğrultusunda, Survivor‘dan elenen isim Gizem Birdal oldu. Gizem elenmesinin ardından konseyde gözyaşlarına boğuldu.

SURVİVOR 11. HAFTA SMS SIRALAMASI

Survivor 11. hafta SMS sıralaması, oylamanın ardından belli oldu. Survivor gönüllüler ve ünlüler takımı SMS oylaması şöyle gelişti;

GÖNÜLLÜLER TAKIMI SMS SIRALAMASI

1) Barış

2) Cemal Can

3) Nisa

4) Evrim

5) Yasin

6) Berkan

7) Ardahan

8) Gizem

 

ÜNLÜLER TAKIMI SMS SIRALAMASI

1) Aycan

2) Mert

3) Elif

4) Sercan

5) Yunus Emre

6) Ersin

7) Aşkım