Survivor’da eleme adayı belli oldu!

Dün akşam 20. bölümü ile ekranlarda olan Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler Ada Konseyi'nde eleme için ilk adayı belirledi...

Takip Et:

Survivor‘da dün akşam yayınlanan dokunulmazlık oyunu büyük bir yarışa sahne oldu. Oyunu kazanan tarafı Ünlüler olurken Gönüller ise mağlubiyetin ardından Ada Konseyi’nde yarışmacı kaybedecek taraf oldu. Dokunulmazlığı kaybederek Salı akşamı aralarından bir kişiye veda edecek olan Gönüllüler takımında ilk eleme adayı Cemal Can oldu.

Survivor’da her hafta yarışma puanlarına göre belirlenen performans birincilerinde Perviz en fazla puanı toplayarak ilk sırada yer alan isim oldu. Performans birincileri şu şekilde:

Ünlüler takımı erkeklerde: Perviz 20 puan

Ünlüler takımı kadınlarda: Aycan 13 puan

Gönüllüler takımı erkeklerde: Ardahan 9 puan

Gönüllüler kadınlarda: Evrim 9 puan

ACUN’DAN AYAK TENİSİ TEKLİFİ!

Acun Ilıcalı, Yasin ile Ardahan’a ayak tenisi teklifinde bulundu. Ilıcalı, “Ben İrem ile olacağım, eğer kazanırsanız iki saat boyunca sınırsız yemek hakkı elde edeceksiniz” ifadelerini kullandı. Tüm yarışmacıların Yasin-Ardahan ile Acun-İrem arasında oy kullanabileceğini, Yasin ile Ardahan’ın kazanması durumunda iki saat boyunca sınırsız yemek yeme fırsatı yakalayacağını açıklayan Ilıcalı, kaybedenlerin de bir tabak pilav yiyebileceğini açıkladı.