Medya

Survivor’da eleme adayı belli oldu!

Koronavirüs salgını sebebiyle Tv8 ekranlarında her gün yayınlanan Survivor yarışmasında dün akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Son olarak Ersin Korkut‘un sakatlığı nedeniyle elenmesinin ardından 5 kişi kalan Ünlüler takımı ile 7 kişi olan Gönüllüler takımı dokunulmazlık için mücadele etti. Oyunun atış kısmında daha başarılı olan taraf Ünlüler oldu ve 10’a 3’lük büyük fark ile dokunulmazlığın sahibi oldu.

BİRLEŞME TARİHİ BELLİ OLDU


Survivor’da kampların birleşeceği tarih belli oldu. Acun Ilıcalı, bu akşam yapılan ada konseyinde Acun Ilıcalı uzun süredir merak edilen birleşme tarihini açıkladı. Ilıcalı, kampların Salı gününden sonra bayram haftasında yapılacağını duyurdu. Kampların birleşeceğini, takımların devam edeceğini açıklayan Ilıcalı ayrıca, salı günü yapılacak konseyde birleşmeyle ilgili tüm detayları paylaşacağını ifade etti.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bu akşamki konsey dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için yapıldı. Yarışmacıların oyları sonrasında Gönüllüler takımından Yasin eleme adayı olarak belirlendi.

SURVİVOR’DA YENİ DÖNEM

Dün akşam yayınlanan yeni bölümde Acun Ilıcalı Survivor’un gidişatına yönelik haberler paylaştı. Ilıcalı, çeyrek final öncesi takımlardan biri 3 yarışmacıya düşerse yeni dönem başlayacağını ve bireysele dönüleceğini duyurdu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu