Survivor’da eleme adayı belli oldu!

Tansiyonun bir anda yükselmeye başladığı Survivor'ın son bölümüne Barış ve Sercan'ın kavgası damga vurdu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ise ada konseyinde bir eleme adayı belirledi...

Takip Et:

Survivor dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı eleme adayını belirlemek üzere konseyde toplandı. Gönüllüler takımının yaptığı oylama ile Survivor eleme adayı Yunus Emre oldu. Survivor diğer eleme adayları ise salı günü eleme gecesinde belli olacak.

Eleme adayı olarak belirlenen Yunus Emre, konseyde “Kimseye alınmadım gücenmedim. Değişik bir konsey olacak. Katkı da sağlayamadım. Buradan gitsem de SMS birincisi de çıkıp ismimi söyleseydi ona karşı da saygısızlığım olmadan buradan gidecektim.” şeklinde konuştu.

SERCAN, BARIŞ’I TEHDİT ETTİ! 

Survivor yeni bölümde oyun öncesinde tartışan Barış ile Sercan, dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Skor 6-5 Ünlüler lehine iken Sercan ile Barış parkura çıktı. Barış, oyunu isabetli atışları ile kazandı ve skoru eşitledi. Oyun sonrasında sinirlenen Sercan’ın Barış‘ı tehdit ettiği sahneler dikkat çekti. İkili arasında yaşanan tartışma bir anda tansiyonu yükseltti.

“BİZ ÇOK RAHATSIZ OLDUK!”

Acun Ilıcalı konseyde Barış ve Sercan‘ın kavgası hakkında da konuştu. Sercan’ın “Seninle daha işim bitmedi” sözlerine sinirlenen Ilıcalı, “Senin burada söylediğin kelimelerde anlamlar çok sıkıntılı. Senden böyle bir şey beklemiyordum. Biz çok rahatsız olduk. Bunun asla ve asla tekrarını istemiyoruz” diyerek Sercan’ı sert bir dille uyardı.

Survivor‘ın ekranlara gelen son bölümünde, haftalık performans sıralaması belli oldu. Survivor performans başarısı şu şekilde gelişti: