Medya

Survivor’da Cemal Can ve Danla Bilic şifreli olarak konuştu!

Survivor‘da Ramazan Bayramı‘na özel ekrana gelen bölümlerde, yarışmacılar 3 gün boyunca eğlenceli oyunlar oynadı ve partilere katıldı. Yarışmada bayrama özel bölümlerin ardından yarışmacılar ada hayatına geri döndü. Survivor‘ın son bölümde oynanan iletişim oyunu Gönüllüler takımı kazandı. Ödül olarak ise her yarışmacı, üçer arkadaşı ile canlı olarak görüşme hakkı kazandı. Oyun sonrasında Nisa’nın ricası sonrasında Acun Ilıcalı, ünlülerin de birer arkadaşları ile görüşmelerine izin verdi.

Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler takımı, arkadaşları ile yapacakları canlı görüşme sayesinde hasret giderebilecek. Duygusal anların yaşandığı, şifreli konuşmaların ekrana geleceği iletişim ödülünde ilginç anlar da yaşanacak. Arkadaşlarının “Çok konuşuyorsun, biraz az konuş” dedikleri Evrim‘in “Konuşmazsam sinirlerime hakim olamam” yanıtıyla herkesi güldürüyor.

Cemal Can ise yakın arkadaşı olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile yaptığı görüşme sırasında dışarıdan şifreli mesajlar alıyor. Diğer yandan ise milli futbolcu olan Aycan‘a arkadaşı “Birisi sana iyi şanslar diledi. Alex de Souza” diyor. Aycan, Alex mesajını duyunca inanamıyor. Barış ise eski Survivor şampiyonlarından Adem Kılıççı ile görüşecek.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu