Medya

Survivor’da büyük ödülün sahipleri belli oldu!

Koronavirüs salgını sebebiyle herkesin evinde olduğu şu günlerde Tv8’de yayınlanan Survivor’ın da haftanın her günü yayınlanmaya başladı. Survivor’ın dün akşam yayınlanan bölümünde araba ödülü heyecanı yaşandı. Bir erkek yarışmacı ile bir kadın yarışmacıya verileceği açıklanan araba ödülünde iki takım kıyasıya bir mücadeleye girdi.

Araba oyununda her yarışmacının birer canı oldu. Performans birincileri olup en iyiler oyununda oynayanlara ekstra birer can, en iyiler oyununu kazanana ekstra ikişer can verildi. Buna göre yarışmacılar, takım fark etmeksizin karşı karşıya geldi. Oyunda kaybedenden bir can düştü.


Parkur ve sonrasında atışa dayalı olan oyunda; kadınlarda Elif Yıldırım Gören-Aycan Yanaç, erkeklerde Cemal Can Canseven-Mert Öcal ikilisi finale kaldı. Çekişmeli geçen mücadele sonunda kadınlarda Survivor araba ödülünü Elif kazandı. Kıyasıya rekabet sonrasında Cemal Can elendi. Böylece Survivor erkeklerde araba ödülünü Mert kazandı. Ünlüler takımından Mert ve Elif, araba ödülü sonrasında büyük sevinç yaşadı. Ödülü kazanan isimleri takım arkadaşları birer birer tebrik etti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu