Medya

Survivor’da büyük gerilim! Nisa ve Yunus Emre neden kavga etti?

Ünlülerin 9-8 önde olduğu oyunda Yunus Emre ile Ardahan parkura çıktı. Onlara eşlik eden isimler ise Aşkım ve Evrim oldu. İki takım da aynı zamanda küpleri yerlerine getirdi. Yunus Emre ile Ardahan atışlara beraber başladı. Oyunu kazanan Gönüllüler olunca Yunus Emre sinirlerine hakim olamadı. Atışlarını tam Gönüllülerin benchi önünde yapan Yunus Emre, özellikle Nisa’nın “Atamıyor” diye bağırmasına sert tepki gösterdi.

Önce Gönüllüler takımı ile atışan Yunus Emre, daha sonra kendini sakinleştirmeye çalışan takım arkadaşlarına da sert çıktı. Son olarak Mert, Yunus Emre’yi “Ben böyle kavga gürültü istemiyorum. Germe beni” diyerek susturdu.

“PSİKOLOJİK DESTEKLİK BİR DURUMU YOK”

Survivor Panorama’ya bağlanan Acun Ilıcalı, gelen soru üzerine Nisa’nın durumunu anlattı. Nisa’nın toparlanması için iki taktiğini de uyguladığını söyleyen Acun Ilıcalı, “Ama bunlardan sonra toparlanamazsa bir daha toparlanamaz” dedi. Başka bir soru üzerine de Nisa’nın psikolojik desteklik bir durumu olmadığını açıkladı.

Nisa’nın mahcubiyet hissettiğini de söyleyen Ilıcalı, “Biz Nisa’ya asla kızmıyoruz ama onun öyle bir korkusu var. Bana ve prodüksiyona ayıp oluyor mu diye mahcubiyet hissediyor. Nisa’nın durumu bir şeyi yapıp yapamamakla alakalı ve zorlanıyor sadece. Yarışmacıların hepsi çok iyi niyetli. Eski dönemlerdeki kadar uyanık yok burada. Masum insanlar adaya düşmüş gibi. Gerçekten hayat mücadelesi veren yarışmacılar var” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu