Medya

Survivor’da bu haftanın takımları belli oldu!

Bugüne kadar Ünlüler ve Gönüllüler olarak yarışan takımlar yeniden belirlendi. Mavi takımın kaptanlığını Cemal Can Canseven yaparken, kırmızı takımın kaptanı da Sercan Yıldırım oldu. Sercan Yıldırım takımına Yunus Emre Özden, Berkan Karabulut, Barış Murat Yağcı ve Elif Yıldırım Gören‘i aldı.

“BERKAN’I GERÇEKTEN SEVİYORUM!”


Cemal Can Canseven ise takımını Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik, Yasin Obuz, Ardahan Uzkanbaş olarak oluşturdu. Daha önce bir çok kez karşı karşıya gelen Berkan ile Yunus Emre yeni eşleşmelerde aynı takımda yer aldı. Yunus Emre bu durumla ilgili şunları söyledi:

“Benim sinirim saman alevi gibidir. Berkan’ın da sesi çok gür çıkıyor. Yine bir örnek vereceğim yanlış olacak ama normal hayatımla karşılaştığım zaman gerildim. Ama Berkan’ı gerçekten seviyorum. Unutamayacağım bir şey yok. Başarılara koşacağımıza inanıyorum”

Berkan ise Yunus Emre için “Katılıyorum Yunus Emre’ye. Biz onunla tartışırken Yasin ile Barış diyodu, anlaşıyor musunuz anlaşıyor musunuz diye. Geldiğimizden beri ayrı takımlardaydık, şimdi aynı takımlardayız. Takımlara bakıyorum, bence herkes heyecanlıdır. Ünlüler takımına geldim çok güzel bir başlangıç yaptım. Gönüllüler takımında kendimi buldum. Berkan olarak kendimi gösterdim. Mert abi, Ersin abi hareketliyim diye ‘dur oğlum’ diyordu. İnşallah bunda da bir hayır vardır. Herkesin gönlü rahat olsun alevler içinde bir hafta bizi bekliyor.” diye konuştu.

“SIFIR PERFORMANS!”

Survivor‘da salı akşamı yapılan konseye Evrim ve Barış arasındaki gerilim damga vurmuştu. Evrim, bir dönem arasından su sızmayan Barış ile ilgili şunları söyledi: “Sakat oynamadı yine SMS 1.’si oldu, Yasinle kavga etti yine 1. dokunulmazlıklarda oynamadı eminim yine SMS’te 1. olurdu. Ne bu rahatlık ya. Şu saatten sonra iş başladı performansa. Hadi bir performans göster de erkekleri birbirine düşür ya. Sıfır performans, sıfır.”

“İNSANLARI NASIL ÇILDIRTABİLECEĞİNİ BİLİYOR!”

Barış ise Evrim için “Bir saat geçirseniz nasıl bir karakteri olduğunu anlarsınız. İnsanları nasıl çıldırtabileceğini, nasıl delirtebileceğini yara neredeyse oraya nasıl parmak basılır onu çok iyi yapan bir karakter kendisi” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu