Survivor’da araba ödülünün sahibi belli oldu!

Adım adım finale giden Survivor yarışmacıları dün akşam yayınlanan bölümde araba için yarıştı...

Takip Et:

Temmuz ayında final yapmaya hazırlanan Survivor‘da ödüller her geçen gün biraz daha büyüyor. Cemal Can, Nisa, Berkan, Barış, Sercan, Elif ve Yasin‘in yarışmacı olarak kaldığı Survivor’da dün gece ödül oyunu oynandı. Kazanan yarışmacının SUV araç ile ödüllendirileceği gecede, yarışmacılar annelerinin kendileri hakkındaki sorulara verdikleri yanıtları tahmin etmeye çalıştı.

Tansiyonun bir an olsun düşmediği yarışta en büyük hayal kırıklığını Nisa ve Yasin yaşadı. Annesinin “Nisa taksit mi yapar, peşin mi alır?” sorusuna verdiği ‘taksit’ yanıtı ile şoke olan Nisa, kızgınlığını uzun süre üstünden atamadı. Yasin ise annesinin “Lahmacunu mu daha çok sever, pizzayı mı?” sorusuna verdiği ‘Pizza’ yanıtına sinirlendi. Annesinin, kardeşinden etkilendiğini söyleyen Yasin “Birbirimizi hiç tanımamışız” dedi.

ÖDÜL ELİF’iN

15 soruluk yarıştan Elif ve Berkan 13 doğru yaparak galip ayrıldı. Finale kalan ikili lüks araç için mücadele etti. İkili bir Survivor klasiği haline dönüşen oyun için aracın başına geçti. Elif, yarışta Berkan‘ı 3-2 yenerek ödülün sahibi oldu. Elif, Survivor‘ın başlarında oynanan ödül oyununda Mert ile birlikte aynı aracı kazanmıştı. Bu Elif’in Survivor‘dan kazandığı 2. araba oldu.