SURVIVOR’DA ADEM VE TURABİ KAVGASINDA KÜFÜR VE TEHDİTLER

Survivor 2018'in dün yayınlanan son bölümünde Adem ve Turabi yine birbirine girdi. Sembol oyununu kazanan Turabi'nin "Nagihan senin için. Her şartta kazanıyorum" demesinden sonra Merve'nin arayı kızıştırmasıyla Adem'le Turabi kavgaya tutuştu.
 
Geçen hafta sembol oyunu finalinde Nagihan'ın Turabi'yi desteklemesine Adem tepki göstermişti. Turabi'ye "Yaptığın yanlış" diyerek tepki gösteren Merve'den sonra Adem de Turabi'ye "Egoist ve kolpa dövüşçü" diye bağırdı.
 
Adem'in 'Senin gibi adamları parçalarım' diye elini kaldırması üzerine devreye Esat Yontunç girip ikiliyi ayırmaya çalıştı. Küfür ve tehditlerin havada uçuştuğu kavgada yaşananların tamamı ise televizyonculuk kuralları nedeniyle ekrana yansımadı.
 
Eleme konseyine İstanbul'dan bağlanan Acun Ilıcalı, kavgada yaşanan olayları açıkladı. Adem'in çekim yapan kameramana da hareket yaptığını açıklayan Ilıcalı, "Seni zorla buraya getirmiş gibi 'Survivor'ı şöyle yaparım' demen bize yönelik bir cümle. İkincisi kameraman arkadaşıma yaptığın bir hareket var. Çekim yaparken kameramana hareket yapıyorsun. Bunu asla kabul edemem. Bu da bize yapılmış bir harekettir" dedi.
 
Ilıcalı, "Turabi'nin orada 'Ben kazandım. Nagihan'a armağan ediyorum' demesinde bir sakınca yok. Bu değerlendirmede önemli 3 konu var. Üçü de Adem'le ilgili. Seni buraya güzel bir şekilde davet ettik. Senin cümlen bize geliyor bu bir. Kameraman arkadaşa karşı yaptığın bir hareket var. Çekim yaparken ona karşı hareket yapıyorsun bu da bize yapılmış bir hareket. Bunu asla kabul edememem. Nagihan'la ilgili söylediğin cümle. Ne dediğini anlıyorum ama kadın bir yarışmacıyı işin içine sokman çok ciddi hata. Bundan sonraki aranızda tartışma olursa belli çerçeve içinde geçmesi sözünü verin. İki tarafı da ciddi şekilde uyarıyorum. Bundan sonra bir daha bu kadar yükselmeyeceğini tahmin ediyorum'"şeklinde konuştu.
 
Adem, bu konuşmadan sonra Esat Yontunç ve kameramandan özür diledi.