Medya

SURVİVOR’DA ACUN’DAN SABRİYE’YE TEPKİ: NE YAPIYORSUN SEN YA?

Oyunlarda yeteri kadar performans sergileyemeyen üstüne üstlük eksik mücadele edecek Gönüllülerde stratejiler de değişmeye başlıyor.

ACUN’DAN SABRİYE’YE TEPKİ

Her çarşamba ceza oyunun oynandığı Survivor’da bu akşam iki takım ödül oyunu için mücadele verecek. Çok zor ve sakatlanma riskinin bir hayli fazla olduğu parkurda sinirler de zaman zaman geriliyor.

Uzun zamandır Berna ile gerginlik yaşayan Sabriye, ödül oyunu esnasında yine gerilim yaşıyor. Yerden aldığı kumu sinirli bir şekilde savuran Sabriye’ye Acun’dan “Ne yapıyorsun sen ya!” şeklinde tepki geliyor.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu