Medya

Survivor’da 2 isim daha diskalifiye oldu!

Survivor’da şaşırtıcı bir gelişme yaşandı ve adaya sonradan dahil Erman Altıkardeş diskalifiye oldu. Acun’un yaptığı açıklamayla Erman’ın adaya uyum sağlayamadığı belirtildi. Ünlüler takımına sonradan katılan yarışmacı Erman Altıkardeş ile ilgili kararını açıklayan Acun Ilıcalı, “Erman’ın biz Survivor’a adapte olamadığını ve dünyanın en zor yarışmasında devam edebilecek durumda olmadığını kararlaştırdık” ifadelerini kullandı.

Diskalifiye olan Erman‘ın yanında adaya bir isim daha veda etti. Ilıcalı Fatma hakkında ise; “Doktorumuz Metin Kuş tarafından yapılan bütün incelemelerin sonrasında ayağındaki rahatsızlığın tahminimizden daha yukarı boyutta olduğunu gördük. Metin Kuş ile yapılan son toplatı sonrası Fatma’nın Survivor’a devam edemeyeceğini açıklamak zorundayız.” İfadelerini kullandı.


2 hafta önce yeni sezonu ile ekranlardaki yerini alan Survivor’ın ilk günlerine sakatlıklar damga vurmuştu. Survivor‘ın bu sezonki en önemli şampiyonluk adaylarından, ünlü oyuncu Uğur Pektaş diz sakatlığı sebebiyle yarışmaya ilk haftadan veda etmişti. Uğur Pektaş, yıllar önce yayınlanan ilk Survivor yarışmasının şampiyonluğuna ulaştı. Pektaş, bu sezon da yarışmaya iddialı bir giriş yaptı ancak diz sakatlığı yüzünden yarışmaya devam edemedi. Ünlü oyuncu ile birlikte eski milli basketbolcu Şaziye İvegin de diz sakatlığı sebebiyle yarışmadan ayrılmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu