Survivor’a bu hafta veda eden isim!

Son 10 kişinin kaldığı Survivor'da dün akşam yarışmaya ve hayallerine veda eden isim Yunus Emre Özden oldu...

Takip Et:

Survivor‘da büyük heyecana sahne olan iletişim oyunu oldukça çekişmeli geçti. Son ana kadar çekişmeli geçen yarışmayı Mavi takımı 10-6 skoruyla kazanmayı başardı ve aileleriyle görüntülü konuşma hakkı kazandı.

NİSA İLE YASİN BİRBİRİNE GİRDİ!

Survivor‘da dün akşam yayınlanan iletişim oyununda Yasin‘le Nisa birbirine girdi. Yasin “Benim ayarımı kaçırmayın benim ayarımı kaçırırınız komple ayarınız bozulur” derken Nisa “Sen kaç kere bize dedin ben atış yaparken susun diye” diye cevap verdi.  Yasin, Nisa’nın sözlerinin ardından “Kafana göre oyunu bırakıp gidiyorsun” şeklinde konuştu. Nisa ise son olarak “Senin gibi onlara mı bağırsaydım” dedi.

YUNUS EMRE ADAYA VEDA ETTİ!

Survivor‘da bu hafta iki eleme adayı Barış ve Cemal Can olmuştu.  Mavi takımda bu hafta SMS 1.’si Cemal Can olurken SMS 2.’si Nisa oldu. Bunun ardından Cemal Can, Yasin‘i; Nisa ise Evrim‘i eleme adayı olarak gösterdi. Böylelikle Mavi takımdan eleme adayları Yasin ve Evrim oldu.

Kırmızı takımda bu hafta SMS 1.’si Barış Murat Yağcı, SMS 2.’si ise Sercan Yıldırım oldu ve Elif’in dokunulmaz olması nedeniyle Kırmızı takımdan eleme adayları Yunus Emre ve Berkan olarak belirlendi. Survivor‘a veda eden isim Yunus Emre Özden oldu.

EVRİM’DEN OLAY HAREKET!

Survivor‘da yaşanan eleme sırasında Yunus Emre‘nin isminin açıklamasının ardından Evrim‘in takım arkadaşlarını tebrik edip gülmesi ve Yasin‘in buna tepki göstermesi oldukça dikkat çekti. Öte yandan Survivor‘ın yeni bölüm fragmanında Yasin ve Ardahan‘ın kavga ettiği görüldü.