Medya

Survivor Yasin’den arkadaşlarına sitem! “Çok zoruma gitti!”

Kamptan limuzin ile alınacaklarını, ardından devasa bir malikanede konaklayıp balon turu yapacaklarını duyan yarışmacılar büyük sevinç yaşadı. Her iki takımın kıyasıya mücadele ettiği yarışı 10’a 3 skor ile mavi takım kazandı. Cemal Can, Nisa, Berkan ve Barış kamptan limuzinle ayrıldı.

Yasin oyun sonrası yaşadığı hayal kırıklığını Sercan ve Elif‘e anlattı:


“Oyun sonunda gördüklerim beni çok üzdü ve şoke etti. Hafta boyunca mavi takımdaki arkadaşlarım, özellikle de Cemal Can ‘Uzun zamandır ödüle gidemiyorsun. Seni ödüle götürmeyi çok istiyorum.’ demişti. ‘Keşke ödüle gidebilsek’ diyen diğer arladaşlarım, oyun öncesi onun şakasını yapmıştı.”

“HANİ ARKADAŞTIK?”

“Oyun sonrası önüme gelip ‘Psiko’ yapmaları benim çok zoruma gitti. Hani biz kardeştik, arkadaştık. Bari siz yapmayın. Darbenin en yakınından gelmesi insana daha çok koyuyor. Kendi kendime ‘Sonuna kadar haklısın’ dedim.”

ACUN ILICALI NE DEMEK İSTEDİ?

Survivor’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yarışmacıların dokulmazlık için mücadele ettiği bölüme, Acun Ilıcalı’nın konseydeki sözleri damga vurdu. Acun Ilıcalı “Hepinizin hayalinin büyük final olduğunu biliyorum. Son dörde kalanlar, hiçbir Survivor’da hiçbir zaman yaşanmayan bazı şeyleri yaşayacaklar” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu