Medya

Survivor yarışmacılarından çok özel açıklamalar!

Barış, Berkan, Cemal Can, Nisa, Evrim, Yasin, Sercan, Elif ve Ardahan‘a tek tek sorular soran Acun Ilıcalı, zaman zaman gülme krizine girdi. İşte yarışmacıları cevapları:

Barış: “Yeni takımlar çok güzel oldu. Nisa ile aynı takımda olmak çok eğlenceli. Cemal Can takım kaptanımız önerilerde bulunuyor. İçimde kalan tek bir şey var. Basketbol maçını yeniden yapmak istiyorum kesinlikle. Bütün ekip üzerimize titriyor bir sorun olduğunda herkes elinden geleni yapıyor.”


Berkan: “Son düzlükteyim, kendimi çok iyi hissediyorum duygusal olarak iniş çıkkış yaşadım ama bu takım değişikliği bana iyi geldi. Keyfimiz yerinde mental olarak çok hazır hissediyorum. Bundan sonra her sabah bildiğim tek bir şey varsa, o yediğimiz tek bir pirinç tanesi bizim için çok değerli, israf etmeyeceğiz, kedime daha çok yemek vereceğim.”

Cemal Can: “Ben kaptanlığa çok alıştım. Sorumluluk hissettim ilk başta ama sonra alıştım. Bundan sonra her şeyin değerini bin kat daha anlamış olduk. Özellikle zaman kavramının degerli olduğunu anladık. Normal hayatımızda sivil hayat diye söylediğimiz hayatta her anımı dolu dolu geçirmek istiyorum.”

Nisa: “Cemal Can’ı motive ediyorum. Gelecek oyunlardan korkmaya başladım. Normal hayatta küsme huyum hiç yok. En çok annemi kardeşimi özledim. Eşyalarımı fazla çalmıyormuş. Buna sevindim.”

Elif: “Yeni takımımla çok iyiyim. 4 aylık süre boyunca rakiptik, çok farklı bir enerji. Güzel şeyler başaracağımızı düşünüyorum. Oyunlara bir an önce başlamak istiyorum.”

Sercan: “Hayatımın dönüm noktası diyebilirim burası için. Survivor’a katıldığım için çok mutluyum. Bundan sonra anı yaşayacağım, sevdiklerimin değerini bileceğim. Burada anı yaşamayı ve anın kıymetini öğrendim. Yemeğin değerini de anladım, bir pirinç tanesinin bile değerini anladım. Daha heyecanlı ve keyifli hissediyorum yeni takımımda.”

Yasin: “Öyle bir kitledin ki abi bir şey yapamadım o an. Aslında pozitif ve şakacı bir insanım ama Survivor şartları yavaş yavaş sınırlarımı zorlamaya başladı. Yaklaşık 1 yıldır Acun medyanın içinde olan bir insanım. Survivor dışarıdan göründüğü gibi değil, psikolojik durumları ve açlığı dibine kadar yaşadığın bir yarışma. 20.5 kilo verdim iki ayda bunu kim vermiş.”

Evrim: “Bundan sonra farklı olarak sadece müsrif olmayacağım. Gerçekten artık müsrif olmayacağım. Ailemle daha fazla vakit geçireceğim. Değiştireceğim çok bir şey yok açıkcası. Annemin sesini özledim. Annemi aradığımda onun sesindeki titremeyi öyle bir hissettim ki, çok güzel bir duyguydu. Anneme verdiğim sözü tutacağım. Onu Fransa’ya götüreceğim. O sözümü tutacağım.”

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu