SURVIVOR VE KIRGIN ÇİÇEKLER REKABETİ!..

Totalde 'Kırgın Çiçekler' zirvede yer almış. Dizi başladığı günden bu yana 1 numaradan düşmedi. Senaryosu sürükleyici, oyuncuları da gayet başarılı olunca bu sonuçlar şaşırtıcı değil. Yapım bu gidişle sezon sonuna kadar zirveyi kimseye kaptırmaz.

 

Kırgın Çiçekler'i; Survivor, Paramparça ve Fatih Portakal'la Fox Haber takip etmiş. Survivor'ın başarısı ortada. Paramparça ise, Nurgül Yeşilçay gibi güçlü bir başrol oyuncusunu kaybetmesine rağmen ciddi bir reyting kaybına uğramadı. Erkan Petekkaya ve Barış Falay'ın bu sonuçlarda katkısı büyük! 

 

Star TV'nin günlük dizisi 'Beni Affet' ve FOX'da ekrana gelen 'Zuhal Topal'la' gündüz kuşağında totalin zirvesine konmuş. PT3'ün şampiyonu ise ATV'de yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' adlı yarışması…

 

SABAH KUŞAĞINDA TRT ÇOCUK FIRTINASI!.. MÜGE ANLI ZİRVEDE…

Totalde sabah kuşağının zirvesinde 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' ATV'yi yine 1 numaraya taşırken, bu yapımı TRT Çocuk'ta yayınlanan 'Pepee' ve 'Doru' takip etmiş. 

 

AB GRUBUNUN ŞAMPİYONU 'SURVIVOR'

AB grubunda ise Survivor'ın tartışmasız bir liderliği söz konusu. TV 8'in yüz akı olan yapım açık ara önde. 2. sırada ise Kırgın Çiçekler var.

 

ABC1 GRUBUNUN LİDERİ DE SURVIVOR

ABC1'de AB grubundaki ilk 2 sıra değişmemiş. Survivor ve Kırgın Çiçekler zirve keyfi yaparken, Paramparça 3. sırada yer alarak 'Bu yarışta ben de varım' demiş. 

 

22 ŞUBAT 2016 RATING SONUÇLARI 

 

Rating analizlerimiz her gün cansizkus.com'da!..

 

İletişim ve yorumlarınız için: editor@cansizkus.com