Medya

Survivor Ünlüler takımında kavga çıktı!

Survivor 2020, bu yıl pazartesi, salı, cuma, cumartesi ve pazar günleri ekranlara gelmeye devam ediyor. 40 gündür dünyada neler olduğu hakkında bir fikri olmayan yarışmacılar geçtiğimiz günlerde Türkiye‘deki koronavirüs vakaları hakkında bilgi almış ve büyük bir şok yaşamıştı.

Survivor‘ın yarın ekrana gelecek yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Yarışmacılar yeni bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşanacak. Survivor yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler yemek ödülü için yarışacak. Oyun öncesinde ödülü açıklayan Acun Ilıcalı, “Oyunun ödülü açık arttırma, Tatlılar, tuzlular, içecekler hepsi olacak. Yemeği koyacağım, açık arttırmayla kim alırsa o yemeğin sahibi olacak” dedi.

Survivor adasında haftalardır açlıkla mücadele eden yarışmacılar ise yemek ödüllü oyunda var güçleriyle mücadeleye giriyor. Ancak oyunda kötü durumda olan ünlüler takımında kavga çıkıyor. Mert‘in “Bu avantajda yarışmayınca parkurda ısınamıyorsun böyle oluyor” sözüne Barış‘ın “Isınmak için değil kazanmak için çıkıyoruz” yanıtı ortalığı geriyor. Sinirlenen Mert, “Sen mi deneyeceksin parkuru ben denemeyeceğim de. Niye atlıyorsun atlama lan o zaman” diye bağırınca ortalık bir anda karışıyor. Birbirlerinin üzerine yürüyen Mert ve Barış‘ı takım arkadaşları Ersin ve Sercan ayırmaya çalışıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu