Survivor Sercan ve Nisa arasında neler oluyor?

Survivor birleşme partisinde adları aşk iddiasına karışan Sercan ve Nisa'nın hareketleri merçek altına alındı...

Takip Et:

Bu sezon 16 Şubat’ta yayınlanmaya başlayan Survivor‘da 2 ay geride kaldı. Dün akşam yayınlanan 44. bölümünde birleşme partisi heyecanı yaşandı. Survivor‘da aylar sonra duş alan, saçlarını yaptıran ve birbirinden şık kıyafetlerini giyen yarışmacılar önce yemekte buluştu, ardından ise Acun Ilıcalı‘nın sunduğu şarkı yarışmasında hünerlerini sergiledi.

Partide aşk iddialarıyla gündeme gelen Sercan ve Nisa’nın tavırları dikkat çekti. Yemek sırasında yan yana oturan Nisa ile Cemal Can, Sercan ile de Aşkım arasında ilginç anlar yaşandı. Aşkım, Sercan‘e elleriyle yemek yedirdi. Aynı şekilde Nisa da Cemal Can‘a elleriyle pasta yedirdi.

Ardından yapılan şarkı yarışmasında da ikili arasında yaşananlar da dikkatlerden kaçmadı. Birleşme partisinde sahneye çıkan Nisa ve Sercan, diğer yarışmacıların aksine birbirlerine düşük puan verdi. İki yarışmacının da birbirlerine sadece 5’er puan vermeleri sosyal medyada da gündem oldu. Öte yandan ikilinin parti boyunca hiç yan yana gelmeyip, diyaloğa girmemesi de çok konuşuldu.