Magazin

SURVIVOR SAHRA’NIN YAŞINI DUYANLAR ÇOK ŞAŞIRIYOR!..

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre Survivor adasındaki diğer yarışmacılarla girdiği tartışmalar ve yarışlardan sonraki tepkileriyle dikkat çeken Sahra'nın yaşını duyanlar oldukça şaşırdı. Sosyal medyadan şaşkınlıklarını dile getiren Survivor izleyicileri Sahra Işık hakkında yorumlar yaptı..

Sahra Işık kimdir?

Haliç Üniversitesi spor akademisi mezunu olan Sahra, aynı zamanda 2013 Miss Model Of Turkey üçüncüsü. 2014 yılında Malezya'da yapılan güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Sahra Işık, dereceye giremedi. Aynı yıl, Acun ılıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor Ünlüler – Gönüllüler'e katıldı. Takım arkadaşı Berna ile sert bir tartışmaya girdi. Berna, Sahra'ya vurması nedeniyle diskalifiye oldu.

Yine aynı dönemde yarıştığı Turabi ile başlarda fazlaca samimi oldu ve ondan desteğini esirgemedi.

Ancak yarışmanın ilerleyen dönemlerinde Turabi ile de ciddi bir anlaşmazlığa düştü. Sahra Işık, performansına rağmen Survivor yarışmasında finali göremedi ve elendi.

Adadaki sert uslubü ile şimşekleri üzerine çeken Sahra, Survivıor All Star kadrosunda yer alarak ikinci kez adaya gitti. Bu kez ne kadar başarılı olacağı büyük merak konusu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu