Survivor Nisa’nın Sercan’a yanıtı olay oldu!

Aralarında bir yakınlaşma olduğu konuşulan Sercan ve Nisa sonunda konuştu. Nisa, Sercan'a "Ersin abiyi nasıl görüyorsam sen de öylesin" yanıtını verdi...

Takip Et:

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanda Sercan ile Nisa’nın konuştuğu görüntüler paylaşılmış ve yarışmayı takip edenler ikili arasında neler konuşulduğunu merak etmişti. Önceki akşam yayınlanan yeni bölümde Sercan ile Nisa beklenen konuşmayı gerçekleştirdi. İşte ikili arasında geçen diyalog;

Sercan: Gel gel.

Nisa: Ne oldu?

Sercan: Ne yapıyorsun.

Nisa: İyi, hep aynı.

Sercan: Şimdi şöyle bir şey. Bu açık arttırmada hani biraz jest falan yaptım. O oyunda da kaybettin bir de. Üzüldüm açıkçası.

Nisa: Biliyorum. Havuza yanıma geldin. O an ama sinirlerim biraz gitmişti. Senin olduğunu bile fark etmemiştim.

Sercan: Biliyorum. Zaten büyün oyunlarda öylesin. Onun da farkındayım. Yani senin için bir sakıncası var mı, yok mu o konuda. Tabii bir de Survivor’dayız sonuçta bir şeyin içindeyiz. İnsan böyle duygusal bir şey de yaşıyor. Kendi içinde ne bileyim farklı yani. Normal hayatından çok farklı burası. Bilmiyorum anladın mı? Yani sen ne düşünüyorsun? Ne şey yapıyorsun?

Nisa: Teşekkür ederim her şey için de.

Sercan: Zaten şey, arkadaş.

Nisa: Arkadaş olarak.

Sercan: Aynen öyle. O yüzden zaten konuşalım istedim.

Nisa: Cheesecake’i verdiğin için sağ ol. Yine teşekkür ederim.

Sercan: Ben teşekkür ederim. O yüzden şey normal, yarışalım sadece.

Nisa: Öyle zaten. Böyle bir şey yok yani. Herkesi nasıl görüyorsam öyle. Ersin abiyi nasıl görüyorsam sen de öylesin. Mert abi de öyle. Yani herkes eşit.

Sercan: Tamam. Sıkıntı, yok anlaştık.