Survivor Nisa yarışmadan elenecek mi?

Survivor’ın bu akşam ekranda olacak yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. 21 yaşında olan Nisa'nın ağlama görüntüleri fragmana damga vurdu...

Takip Et:

Survivor‘da adapte olmakta zorlanan Nisa‘nın Survivor‘dan çekilip çekilmeyeceği merak ediliyor. Daha önce de gitmek isteyen ve ağlayan Nisa için fragmanda Acun Ilıcalı, “Kimseyi Survivor’da zorla tutmuyoruz. Devam edemeyecek yarışmacı devam edebilir. Bize net olarak başvuruyorsa da yarışmadan elenmesine müsaade ederiz” dedi. Ilıcalı‘nın bu sözleri üzerine ağlamaya başlayan Nisa’nın ne karar vereceği ise merak konusu oldu.

Geçtiğimiz günlerde iletişim ödülünü kazanan Gönüllüler aileler ile mesajlaşmıştı. Nisa ailesine ”Burada olmak istemiyorum, yarışmak istemiyorum! Sadece sizin yanınızda olmak istiyorum.” mesajını yazmıştı. Nisa‘nın mesajlarına, ailesi “Bizim için dayanmaya çalış, istesen de gelemezsin sınırlar kapalı” yanıtını vermişti. Nisa bu mesajlardan sonra gözyaşlarına boğulmuştu.

Dün akşam yayınlanan bölümde ünlüler ve gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyunu için yarıştı. Oyun öncesi Ersin‘den ayakkabı isteyen Nisa yarışmaya, Ersin‘in ayakkabısıyla çıkmıştı. Finalde oyunu kaybeden Nisa sinirlenip ayakkabıları ayağından çıkarıp göle fırlattı. Nisa’nın bu hareketi tepki topladı.