Survivor Nisa ve Sercan sosyal medyanın gündemine oturdu!

Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Sercan'ın Nisa'yı konuşmaya çağırması ve ikilinin baş başa kalması çok konuşuldu...

Takip Et:

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen açık arttırma oyunundan sonra yarışmacılar, kazandıkları paralar ile sevdikleri yemekleri almaya çalışırken Sercan’ın Nisa’ya yaptığı jest dikkatlerden kaçmamıştı. Nisa’nın teklifinden sonra kendi teklifini geri çeken Sercan,”Nisa’ya kıyamıyorum o yesin” demiş ve takım arkadaşlarının da açık artırmaya girmesini engellemişti. Sercan’ın bu hareketi sonrası aşk iddiaları ortaya atılmıştı.

Nisa ve Sercan hakkındaki sorulara karşın Acun Ilıcalı, “Sercan’ın Nisa’ya bir ilgisi var onu görebiliyorum ama Nisan’dan Sercan’a karşı bir ilgi var mı daha göremedik. Biz de sizin gibi ekrandan izliyoruz. Çok yorum yapmak istemem.” şeklinde konuşmuştu.

Yarışmanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda en çok dikkat çeken ayrıntı Sercan‘ın Nisa‘yı konuşmaya davet etmesi oldu. Ünlü futbolcunun “Tabi bir de Survivor’dayız. Sonuçta bir şeyin içerisindeyiz” sözleri sosyal medyada gündem yarattı. Sercan ve Nisa arasındaki ilişkinin ne şekilde seyredeceği bu akşam belli olacak.