Magazin

Survivor Narış Murat Yağcı eşine az görülecek rekorun altına imza attı

Survivor 2020 finalistlerinden Barış Murat Yağcı’nın paylaşımı rekorları altüst etti. Yağcı’nın Survivor 2020’ye katılırken yaptığı paylaşıma yapılan yorumlar 15 milyonu geçti. Survivor Barış Murat Yağcı, 15 milyon yorum alan paylaşımı için, öyküler kısmında hoşlananlarına teşekkür etti.

Survivor Barış Murat Yağcı, Survivor’ardından da konuşulmaya devam ediyor. Sosyal medyada büyük alaka bakan Survivor Barış’ın Survivor’a katılırken yaptığı paylaşım, 10 milyon yorum alarak dünya rekoru kırmıştı.

Ünlü oyuncu hayranları tarafından Survivor katılırken yaptığı paylaşımla 9.9 milyonluk yorum ile dünyaca ünlü yıldız Selena Gömez’i ve Dünyaca ünlü futbolcu Diego Costa’yı geçerek ulusal şerefimiz olmuştu.


15 MİLYONA ULAŞTI

Survivor Barış’ın dünya rekoru kıran paylaşımı 15 milyon yorum aldı.
Yaşamımda yeni bir sayfa açmak ve tarih yazmak için uzun bir yolculuğa çıkıyorum. Yaşayacağım tüm güçlüklerin şuurundayım.

Bugüne kadar ki oyunculuk kariyerimin altında kalan Barış’ı başka bir deyişle hakikat beni tanıyacağınız için çok mutluyum. Dominik’te tarihi beraber yazacağımıza eminim. Uzun bir vakit sonra Kıbrıs’ta fikir dileği ile herkesi öpüyorum, hakkınızı helal edin lütfen.

Dünya rekoru kırmıştı! Survivor Barış Murat Yağcı'nın o paylaşımı 15 milyona ulaştı

Iyi ki varsınız.Beraber başaracağız bana inancınızı ve yardımınızı hep öğreniyor ve seziyorum.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu