Medya

Survivor Mert Öcal’dan Ersin Korkut’a sert sözler!

Ada konseyinde Mert, eleme adayı çıkması sonrasında Ersin’e sert tepki göstermişti. Dün akşam ekrana gelen bölümde Mert’in konseyde adını yazan Ersin’e kızgınlığı devam etti. Survivor Mert, “Konsey öncesinde Ersin’in gelip beni yazacağını söylemesi durumunda hiçbir şekilde ona kızmazdım. Ancak bana söylemeden adımı yazdı. Bunun adı sinsiliktir” dedi.

“HUKUKUMUZ BURADA BİTMİŞTİR!”


Mert, kimseye kırgınlığı olmadığını ama Ersin’in ismini yazmadan önce söylemesini beklediğini belirtti. Eleme adayı gösterilen Mert “Demek ki hukukumuz benim tahmin ettiğim gibi değilmiş. Onu anladım” dedi. Sinirlenen Ersin ise “Sen böyle deyince hukukumuz burada bitmiştir olay. Anladın mı? Senin iyiliğin için adını yazdım” diyerek cevap verdi.

Mert “Karşısında çocuk yok. Bunu benim iyiliğim için demediğini sen de biliyorsun” dedi. Ersin, Mert’in 90 gündür kendine İstanbul’da da yine kardeşiz dediğini ama bir konseyde yarım saat içinde silip attığını söyledi. Mert’in ayrılıp yatmaya gitmesinden sonra Ünlüler takımı, Mert’in davranışlarını tartışmaya devam etti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu