Medya

Survivor ilk bölümü ile ne kadar izlendi?

2005 yılından bu yana ekranlarda olan Survivor’ın yeni sezonu dün akşam itibariyle başladı. Yarışmanın ilk bölümünde Acun Ilıcalı adaya 3 farklı araçla ulaştı. İlk önce spor arabayla belli bir noktaya gelen Ilıcalı daha sonra atv aracına bindi. Son olarak ise ünlü sunucu yarışmacıların yanına jet-ski ile ulaştı.

Ünlüler ve Gönüllüler konsepti ile ekrana gelen Survivor‘da ilk bölümde hem ödül oyunu hem de dokunulmazlık oyunu oynandı. İki oyunu da Ünlüler takımı kazandı ve Gönüllüler’den Fatma eleme potasına girdi.


Her yıl reyting rekorları kırmayı başaran Survivor, bu sezonda da ilk bölümü ile tüm reyting listelerinde 1 numarada yer almayı başardı. Bu yıl Ünlüler takımında; Ersin Korkut, Uğur Pektaş, Aycan Yanaç, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Perviz Abdullayev, Elif Yıldırım Gören, Barış Murat Yağcı, Tuğba Melis Türk, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner yer alıyor.

Gönüllüler takımı ise şu şekilde: Yasin Obuz, Tayfun Erdoğan, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Burak Yurdugör, Makbule Günaydın, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu