Survivor Evrim’den tepki çeken sözler!

Cemal Can kaptanlığındaki kırmızı takımın, Ardahan kaptanlığındaki mavi takıma karşı mücadele ettiği Survivor'da dün akşam ödül oyunu vardı...

Takip Et:

Ödülün açıklanmasıyla birlikte iki takım mücadele için parkurdaki yerlerini aldı. Parkuru birlikte bitiren iki yarışmacı, aynı anda atışlara başladılar. Karşılaşmayı kazanan ise Berkan oldu. Oyun sonrasında belindeki sakatlığı nedeniyle Doktor Metin Kuş ile görüşen Yasin’in oyuna devam edemeyeceği açıklandı.

Mavi takımın 5-4 önde olduğu anda Evrim ile Barış parkura çıktı. Barış’ı parkurun start kısmında arı soktu. Parkuru ilk bitiren Evrim oldu. Geriden gelen Barış, başarılı atışları ile skorda dengeyi sağladı. 6-6 eşitliğin olduğu anda Cemal Can ile parkura çıkan Evrim, ani bir kararla oyunu bıraktı. Evrim’in oyunu bıraktığı anlar herkesi şok etti. Bench’teki arkadaşları da Evrim‘e bu hareketi yüzünden tepki gösterdi.

“YEMEK VERİN KENDİNE GELİR!”

Oyunun sonlarına doğru Barış’ın bench’in arkasına uzandı. Telaşlanan takım üyeleri, Doktor Metin Kuş‘tan yardım istedi. Barış gerekli kontrollerin ardından bench’e geri döndü. Bu sırada Evrim’in “Açtır, yemek verin kedine gelir. Dün yemiştir bir dünya şey.” tepkisi sosyal medyada olay oldu. Survivor izleyicileri Twitter‘da Evrim‘e büyük tepki gösterdi. Survivor Extra sunucuları da yarışmacıyı eleştirdi.

Mücadelenin sonunda ödül oyununu kazanan taraf kırmızı takım oldu. Barış, Berkan, Nisa ve Cemal Can önce Dominik sokaklarının sonra da muhteşem yemeğin tadını çıkardı.