Medya

Survivor Evrim, Acun Ilıcalı’ya meydan okudu!

Koronavirüs salgını sebebiyle haftanın her günü yayınlanmaya başlayan ve reytinglerde zirveden inmeyen Survivor’ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Gönüllüler’den Evrim-Nisa, Acun Ilıcalı ve İrem Kanan ile maç yapacak.

Acun Ilıcalı, karşı takımın kazanması halinde onları destekleyenleri 2 katı yemek ödülü kazanacağı açıkladı. Oyun öncesinde Acun Ilıcalı‘ya meydan okuyan Evrim takım arkadaşlarına “Üzeriz, yorarız. Biz kazanacağız maalesef aç kalacaksınız. Belki yanlışlıkla bir set verebiliriz.” dedi. Acun Ilıcalı karşısında da iddialı konuşan Evrim, “İki voleybolu bilen insanı yenemezsiniz. Bu sefer işiniz biraz zor” ifadelerini kullandı. Maçta Evrim ve Nisa‘nın takımını Cemal Can‘dan başka kimse desteklemedi. Cemal Can ise “Ben kızların takımını tutuyorum. Sonu ne olursa olsun” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda Gönüllüler’den Evrim, Cemal Can ve Ardahan Acun Medya ile karşı karşıya gelmişti. Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Nisa’dan oluşan takım Gönüllüler’i yenmişti. Maçta Acun Medya’yı tutanlar ödül yemeği yemişti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı